+48 25 682 45 46

agro-farm@o2.pl

Najwyższa jakość!
 

Wyrób węzy


Jakość węzy pszczelej ma ogromne znaczenie w produkcji miodu. Niezwykle ważne jest, aby wykonana była z czystego wosku pszczelego bez dodatków żadnych substancji chemicznych. Tylko taka węza pszczela będzie mogła zagwarantować odpowiednie warunki biochemiczne w ulu.

Powierzając nam produkcję węzy pszczelej, możecie Państwo być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz produkt spełniał najwyższe standardy. U nas wyrób węzy pszczelej odbywa się tylko i wyłącznie z wysokiej jakości wosku pszczelego, który również oferujemy naszym Klientom.

Jako jedyna firma w regionie specjalizujemy się w wyrobie wysokogatunkowej węzy pszczelej. Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w pszczelarstwie, dzięki czemu możemy Państwu zapewnić najwyższą jakość usług. Wyrób węzy pszczelej w naszym gospodarstwie odbywa się przy wykorzystaniu metody walcowania na zimno. Wyrób węzy jest stale kontrolowany przez inspekcję weterynaryjną, co daje Państwu gwarancję, że wyrób węzy odbywa się z zachowaniem czystości mikrobiologicznej. Stale współpracujemy z Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach (Zakład Chorób Pszczół), co zapewnia nam nie tylko stały rozwój w zakresie pszczelarstwa, ale również dzięki tej współpracy możemy unowocześniać nasz proces produkcyjny, oferując węzę pszczelą najwyższej jakości. U nas wyrób węzy pszczelej odbywa się przy zachowaniu wszystkich standardów, tym bardziej że już na pierwszym etapie produkcji węzy dbamy o jej czystość, wykonując sterylizację wosku pszczelego w autoklawie w temperaturze około 140°C. Cały proces produkcyjny jest bardzo starannie zaplanowany i wykonany, abyście Państwo otrzymali węzę pszczelą najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyrób węzy pszczelej. Zachęcamy do współpracy i sprawdzenia naszych wyrobów.

Cennik


Przerób wosku na węzę pszczelą:

7zł/kg 8zł/kg 10zł/kg
powyżej 500kg powyżej 100kg poniżej 100kg