+48 25 682 45 46

agro-farm@o2.pl

Najwyższa jakość!
 

Węza Wielkopolska (gniazdowa i nadstawkowa)


Węza wielkopolska dedykowana jest do uli wielkopolskich gniazdowych i nadstawkowych. Ule wielkopolskie są nadal bardzo popularne wśród pszczelarzy, którzy nadal bardzo chętnie wybierają je do swoich pasiek. Swój początek ul wielkopolski ma w latach dwudziestych XX wieku. Dostępny jest w postaci stojaków (korpusy) lub leżaków (przypomina wtedy ul warszawski).

W ulu wielkopolskim stosowana jest węza wielkopolska o wymiarach 335×235 mm gniazdowa lub nadstawkowa (w zależności od posiadanych ramek). Największą zaletą tego typu uli jest ich lekkość, bardzo prosta konstrukcja oraz to, że ul zajmuje stosunkowo niewielką powierzchnię. Ule wielkopolskie cieszą się dużą popularnością z uwagi na fakt, że można w nich trzymać większe rodziny pszczele.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na węzę wielkopolską. Posiadamy w naszym asortymencie wszystkie najpopularniejsze typy węzy pszczelej, dzięki czemu zaopatrujemy pszczelarzy w niezbędny asortyment. Nasza węza wielkopolska gniazdowa i nadstawkowa jest produkowana tylko z czystego wosku pszczelego, który uprzednio jest starannie sterylizowany i badany. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza węza pszczela była wolna od zanieczyszczeń mikrobiologicznych. W tym też celu ściśle współpracujemy z inspektoratem weterynaryjnym, oferując węzę wolną od chorób pszczelich oraz chemicznych dodatków.

Nasza węza wielkopolska nadstawkowa i gniazdowa to produkty wysokiej jakości, produkowane zgodnie z obowiązującymi normami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do stałej współpracy.

Cennik


Przerób wosku na węzę pszczelą:

7zł/kg 8zł/kg 10zł/kg
powyżej 500kg powyżej 100kg poniżej 100kg