+48 25 682 45 46

agro-farm@o2.pl

Najwyższa jakość!
 

Węza Ostrowska


Węza ostrowska dedykowana jest do uli wielkokorpusowych, które znane są również pod nazwą uli Ostrowskiej. Węza ostrowska ma wielkość arkusza równą 336×2015 mm. Ule tego typu są popularne od II połowy XX wieku, których popularyzatorką była doktor Wanda Ostrowska od nazwiska której pochodzi ich nazwa.

Ule wielkokorpusowe, do których pasuje węza ostrowska, to ule bardzo praktyczne. Niemal w każdym momencie można do nich dodać kolejne korpusy, dzięki czemu w prosty sposób powiększa się pojemność ula oraz stwarza nowe miejsce dla pszczelich rodzin. Kolejną zaletą tego typu ula jest łatwość w wybieraniu miodu oraz jego mobilność. W tego typie ula stosuje się węzę ostrowską, której wielkość arkusza wynosi 336×205 mm.

Węza ostrowska jest w naszej stałej sprzedaży, tak jak i inne typy węzy pszczelej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której posiadamy wszystkie najpopularniejsze typy węzy. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości węzy, która powstaje tylko i wyłącznie z czystego wosku pszczelego. Do naszej węzy nie dodajemy parafiny, ani żadnych innych dodatków. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza węza pszczela spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających pszczelarzy. U nas węza ostrowska produkowana jest pod nadzorem inspektoratu weterynaryjnego, jak również w stałej współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach (Zakład Chorób Pszczół), dlatego też jest wolna od chorób pszczelich i innych zanieczyszczeń mikrobiologicznych. Gwarantujemy jej najwyższą jakość, która poparta jest ponad 25 letnim doświadczeniem w pszczelarstwie oraz produkcji węzy pszczelej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą, jak również do stałej współpracy. Posiadamy w stałej sprzedaży nie nie tylko węzę pszczelą, ale również szeroki asortyment akcesoriów pszczelarskich.

Cennik


Przerób wosku na węzę pszczelą:

7zł/kg 8zł/kg 10zł/kg
powyżej 500kg powyżej 100kg poniżej 100kg