+48 25 682 45 46

agro-farm@o2.pl

Najwyższa jakość!
 

Węza langstroth


Węza langstroth to produkt dedykowany do uli wielokorpusowych typu langstroth. Do tego typu ula węza pszczela musi posiadać odpowiedni wymiar. Węza langstroth musi zatem pasować do ramek o wymiarach 448 x 232 mm. Pamiętać należy, że ule typu langstroth charakteryzują się bardzo dużą precyzją wykonania, szczególnie w zakresie wymiarów, jakie posiadają poszczególne elementy ula. Dlatego węza langstroth również musi być wykonana zgodnie z tymi zasadami i wymiarami, aby użytkowanie ula dla każdego pszczelarza było przyjemne i proste. Zachwianie tych proporcji spowoduje utrudniony dostęp do korpusów, a zatem i problemy podczas przekładania ramek.

Oferujemy Państwu szeroki wybór węzy pszczelej, w tym w stałej sprzedaży posiadamy węzę langstroth. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwu wymaganiom, dlatego też stale współpracujemy z inspekcją weterynaryjną oraz Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach. Nasze ponad 25-letnie doświadczenie w pszczelarstwie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość węzy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną naszą ofertą na węzę pszczelą, w tym również na węzę langstroth. Oferujemy bardzo atrakcyjne  ceny, a przede wszystkim najwyższej jakości węzę pszczelą.

Cennik


Przerób wosku na węzę pszczelą:

7zł/kg 8zł/kg 10zł/kg
powyżej 500kg powyżej 100kg poniżej 100kg