+48 25 682 45 46

agro-farm@o2.pl

Najwyższa jakość!
 

Węza Dadant (gniazdowa i nadstawkowa)


Węza dadant jest dedykowana do uli Dadanta, w których arkusz węzy ma wymiar 414×265 mm. Oferowana węza dadant dostępna jest w wersji gniazdowej lub nadstawkowej. Ul Dadanta znany jest od II połowy XIX wieku i dzisiaj również jest chętnie wykorzystywany przez pszczelarzy.

Ule Dadanta najczęściej wybierane są przez początkujących pszczelarzy, ale nie jest to regułą. Zaletą tego typu uli jest to, że wchodzi do nich spora ilość ramek, choć trzeba się liczyć z tym, że miód zbiera się z osobnych plastrów. Do tego typu ula wchodzi węza dadant gniazdowa, jak również można wykorzystywać węzę dadant nadstawkową.

W naszej ofercie posiadamy różne typy węzy pszczelej. Nasz asortyment jest bardzo obszerny, dzięki temu każdy pszczelarz znajdzie u nas węzę jakiej potrzebuje. Nasze ponad 25 letnie doświadczenie w pszczelarstwie sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu węzę najwyższej jakości. Nasza węza dadant to produkt czysty, wykonany tylko i wyłącznie z czystego wosku pszczelego. Do naszej węzy nie dodajemy żadnych chemicznych środków, ani parafiny. Nad czystością biochemiczną i mikrobiologiczną stale czuwa inspektorat weterynaryjny, dzięki czemu możecie mieć Państwo pewność, że nasza węza jest również wolna od chorób pszczelich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajduje się również węza dadant (gniazdowa oraz nadstawkowa). Zapraszamy do kontaktu i omówienia warunków współpracy. Chętnie przedstawimy Państwu indywidualną ofertę na stałą współpracę.

Cennik


Przerób wosku na węzę pszczelą:

7zł/kg 8zł/kg 10zł/kg
powyżej 500kg powyżej 100kg poniżej 100kg