+48 25 682 45 46

agro-farm@o2.pl

Najwyższa jakość!
 

Transport


Większe ilości wosku pszczelego na terenie województwa mazowieckiego oraz lubelskiego odbieramy własnym transportem i nie pobieramy za to opłaty. W przypadku dalszych odległości, są dwie możliwości:

1) dowozimy swoim transportem

2) wysyłamy kurierem

Wtedy koszty transportu ponoszą Państwo w jedną stronę. Po Państwa stronie jest koszt dostawy wosku pszczelego do naszego zakładu (czy to Państwo wyślą kurierem, czy sami dowiozą), a po naszej stronie jest koszt dostawy gotowej węzy pszczelej do Państwa. Generalnie transport wosku pszczelego na większe odległości odbywa się w skrzyniach zabudowanych na europaletach o wymiarach 120 cm x 80 cm. Najlepiej jeśli skrzynia jest zrobiona ze sklejki bądź płyty OSB. Ta skrzynio-paleta którą Państwo zrobicie i w której wyślecie do nas wosk, to na tej samej skrzynio-palecie odsyłamy gotową węzę pszczelą z powrotem.

Należy wziąć pod uwagę, że w stosunku do wosku pszczelego który się zmieści w skrzyni, węza pszczela zajmie więcej miejsca. Dlatego nie należy wypełniać skrzyni „po brzegi” woskiem, bo potem zabraknie w niej miejsca na całą partię gotowej i spakowanej węzy pszczelej.

Istnieje również możliwość, że dojedziemy do Państwa z naszą węza i wymieniamy ją na miejscu za wosk pszczeli. Wtedy nie liczymy za transport nic. Ta możliwość jest jednak dostępna tylko dla klientów z którymi już wcześniej współpracowaliśmy.

Poniżej znajduje się przykładowy cennik (cenny brutto) za usługi kurierskie:

Towar Cena
paczka o masie do 10kg 14zł
paczka o masie powyżej 10kg do 20kg 14,15zł
paleta o masie do 300kg 120zł
paleta o masie od 300kg do 400kg 130zł
paleta o masie od 400kg do 500kg 170zł

Cennik


Przerób wosku na węzę pszczelą:

7zł/kg 8zł/kg 10zł/kg
powyżej 500kg powyżej 100kg poniżej 100kg