+48 25 682 45 46

agro-farm@o2.pl

Najwyższa jakość!
 

O Firmie


producent węzy pszczelej

PPUH AGRO-FARM-RS Sp. z o. o. jest firmą rodzinną działającą na rynku od lutego 1991 r. Od tamtej pory naszym priorytetem stało się zaopatrywanie rolników, ogrodników oraz pszczelarzy w produkty oraz akcesoria, które są im niezbędne w swojej działalności. Rozszerzając asortyment, prowadzimy handel z najbardziej liczącymi się firmami oraz współpracujemy z najlepszymi producentami z kraju i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie, które zdobywaliśmy przez ponad 25 lat i które ciągle poszerzamy.

Pszczelarstwo zawsze było ważną częścią naszej działalności. Jesteśmy jedyną firmą w regionie, która oferuje szeroki asortyment sprzętu pszczelarskiego i jest w stanie zaspokoić każdą potrzebę pszczelarza. Wraz z rozwojem tej gałęzi naszej działalności postanowiliśmy rozpocząć sami produkować węzę pszczelą. Jest ona produkowana przez nas w technologii walcowania na zimno.

W kontaktach z klientami stosujemy zasadę budowania długoterminowych relacji, które są oparte na zaufaniu oraz profesjonalnej obsłudze. Doskonale wiemy, jak ważnym elementem gospodarki pasiecznej jest węza pszczela. Najwyższej jakości węza może być produkowana tylko w odpowiednio do tego przystosowanym pomieszczeniu w procesie produkcyjnym zapewniającym czystość mikrobiologiczną i zatwierdzonym przez inspekcję weterynaryjną.

Jesteśmy przekonani, że węza pszczela przez nas produkowana spełnia najwyższe standardy. Nasz zakład produkcyjny posiada niemiecki autoklaw, w którym prowadzimy sterylizację wosku w temperaturze ok. 140°C. Cały proces obróbki wosku pszczelego jest prowadzony pod stałą kontrolą weterynaryjną oraz we współpracy z pobliskim Państwowym Instytutem Badawczym w Puławach (Zakład Chorób Pszczół).

Węza pszczela przez nas produkowana jest we wszystkich standardowych wymiarach, jak również możemy Państwu ją dostarczyć w nietypowych rozmiarach na indywidualne zamówienie. W związku z centralnym usytuowaniem naszego zakładu na mapie Polski, jesteśmy w stanie obsłużyć koła i stowarzyszenia pszczelarskie z całego kraju. Prosimy o dokładne zapoznanie się z naszą stroną internetową – są w niej zawarte informacje, które dadzą Państwu obraz naszej działalności. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, uprzejmie prosimy o kontakt.

Zapraszamy do współpracy!

Węza Pszczela - decyzja inspektoratu weteryjnego str.1

Węza Pszczela - decyzja inspektoratu weteryjnego str.2

Cennik


Przerób wosku na węzę pszczelą:

7zł/kg 8zł/kg 10zł/kg
powyżej 500kg powyżej 100kg poniżej 100kg